Haberler

15 Temmuzu unutmayacak ve unutturmayacağız...

İstanbul'da faaliyet gösteren özel güvenlik eğitim kurumlarının yetkilileri sektörün sorunlarına çözüm getirmek için bir araya geldi. Detaylar için tıklayınız.

27 Mayıs 2018 tarihinde yapılması planlanan özel güvenlik sınavları 3 Haziran 2018 tarihine ertelendi. Detaylar için tıklayınız.

4 Şubat 2018 Tarihli Özel Güvenlik Sınavları öncesindeki son prova niteliği taşıyan İstanbul Geneli Deneme Sınavı yüzlerce adayın katılımıyla gerçekleştirildi.

Yılın ilk özel güvenlik sınavı 4 Şubat 2018 Pazar günü yapılacaktır. Detaylı sınav takvimi için tıklayınız.

Ülkemizdeki Özel Güvenlik Hizmetlerinin daha etkin ve çağın gereksinimlerine uygun hale getirilmesini amaçlayan Çalıştay 11-15 Aralık 2017 günlerinde yapıldı. Detaylar için tıklayınız.

2018 Yılında yapılacak Özel Güvenlik Sınavlarına yönelik sınav takvimi ne zaman açıklanacak? Detaylar haberimizde.

3 Aralık 2017 Tarihli Özel Güvenlik Sınavları öncesindeki son prova niteliği taşıyan İstanbul Geneli Deneme Sınavı yüzlerce adayın katılımıyla gerçekleştirildi.

1 Ekim 2017 Tarihli Özel Güvenlik Sınavları öncesindeki son prova niteliği taşıyan İstanbul Geneli Deneme Sınavı yüzlerce öğrencinin katılımıyla gerçekleşti. Detaylar için tıklayınız.

30 Temmuz 2017 tarihinde ülke genelinde gerçekleştirilen 71.Temel Özel Güvenlik Sınavı Hatalı Soru Kitapçığı Hakkında Yeni Duyuru Yapıldı. Detaylar İçin Tıklayınız.

30 Nisan 2017 tarihinde yapılması planlanan 70.Temel ve 46.Yenileme özel güvenlik sınavlarının tarihi değişti ! Detaylar haberimizde.

MİLLETİMİZİN VE ÖZEL GÜVENLİK CAMİAMIZIN BAŞISAĞOLSUN.