Haberler

Ülkemizdeki Özel Güvenlik Hizmetlerinin daha etkin ve çağın gereksinimlerine uygun hale getirilmesini amaçlayan Çalıştay 11 Aralık 2017 günü başlıyor. Detaylar için tıklayınız.

3 Aralık 2017 Tarihli Özel Güvenlik Sınavları öncesindeki son prova niteliği taşıyan İstanbul Geneli Deneme Sınavı yüzlerce adayın katılımıyla gerçekleştirildi.

1 Ekim 2017 Tarihli Özel Güvenlik Sınavları öncesindeki son prova niteliği taşıyan İstanbul Geneli Deneme Sınavı yüzlerce öğrencinin katılımıyla gerçekleşti. Detaylar için tıklayınız.

30 Temmuz 2017 tarihinde ülke genelinde gerçekleştirilen 71.Temel Özel Güvenlik Sınavı Hatalı Soru Kitapçığı Hakkında Yeni Duyuru Yapıldı. Detaylar İçin Tıklayınız.

15 Temmuzu unutmayacak ve unutturmayacağız...

30 Nisan 2017 tarihinde yapılması planlanan 70.Temel ve 46.Yenileme özel güvenlik sınavlarının tarihi değişti ! Detaylar haberimizde.

MİLLETİMİZİN VE ÖZEL GÜVENLİK CAMİAMIZIN BAŞISAĞOLSUN.

Yılın ilk özel güvenlik sınavı 29 Ocak 2016 Pazar günü yapılacaktır. Detaylı sınav takvimi için tıklayınız.

Stratejik yerlerde görev yapan güvenlikçiler, elle arama ve araç araması yapabilecek, köpek kullanabilecek, trafik belgelerini kontrol edebilecek...

Cumhurbaşkanı Erdoğan, gazetecilere özel güvenlikçilerle ilgili kafasında beliren planı açıkladı.

GÜSOD Başkanı Kösereisoğlu: "Sektörde şu an yaklaşık 300 bin çalışan var ama olması gereken 350 bin. Türkiye'de işsizlik var ama biz çalıştıracak güvenlik görevlisi bulamıyoruz." dedi.

İSKİ bünyesinde görevli özel güvenlik personelinin verimliliğini artırmak ve görev bilinç düzeyini yükseltmek amacıyla 5188 Sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanun ve ilgili yönetmelik çerçevesinde ilgili tekâmül eğitimleri, Varan Güvenlik Eğitim Kurumların tarafından verildi.