Duyurular

TÜM DERSLER SONA ERDİ !

5 Nisan 2020 tarihli yılın ikinci Özel Güvenlik Sınavı için hazırlık dersleri 26 Şubat 2020 günü tüm şubelerimizde sona erdi.

88.Temel ve 64.Yenileme sınavları 6 Haziran 2020 tarihinde yapılacaktır. Bu sınav için hazırlık derslerine yönelik kayıtlar şubelerimizde devam etmektedir. Kurumumuza kaydolacak öğrencilerimiz için ders günleri, saatleri ve uzman eğitmen bilgilerinin detaylı şekilde belirtildiği ders programları yeni dönemde öğrencilerimize bildirilecektir.


88.Dönem temel eğitim sınavlarına hazırlık derslerimizin başlama ve bitiş tarihleri aşağıda belirtilmiştir.

Bağcılar Şubesi : Çok Yakında !
Esenyurt Şubesi : Çok Yakında !
Esenler Şubesi : Çok Yakında !
Şirinevler Şubesi : Çok Yakında !
Ümraniye Şubesi : Çok Yakında !

64.Dönem Yenileme eğitim sınavlarına hazırlık derslerimizin başlama ve bitiş tarihleri aşağıda belirtilmiştir.

Esenyurt Şubesi : Çok Yakında !
Esenler Şubesi : Çok Yakında !
Şirinevler Şubesi : Çok Yakında ! 
Bağcılar Şubesi : Çok Yakında !
Ümraniye Şubeler : Çok Yakında !

88.Temel ve 64.Yenileme Sınavları için kayıtlarımız 27 Mart 2020 Cuma gününe kadar devam edecektir. Mevcut sınavlara katılmak isteyen adayların kayıt için gerekli belgeleri hazırlayarak şubelerimize 26 Mart 2020 Perşembe gününe kadar başvuru yapmaları gerekmektedir. Kayıt için gerekli belgelere ulaşmak için lütfen tıklayınız. 
 
Not: Şubelerimize ait ders başlama tarihleri, sınav işlemleri duyurular bölümünden güncellenerek bildirilmeye devam edilecektir. Bu ve benzeri genel duyuruları web sitemizin yanısıra resmi facebook,  twitter ve instagram sayfalarımızdan da takip edebilirsiniz.