Duyurular

72.TEMEL ve 48.YENİLEME ÖZEL GÜVENLİK SINAVLARI YAPILDI !

72. Temel Eğitim ve 48. Yenileme Eğitimi Sınavlarının yazılı bölümü, 1 Ekim 2017 Pazar günü yurt genelinde yapıldı. Eğitimlerini silahsız kategoride tamamlayan adaylar sınavda 100 soru ile karşılaşırken, silahlı eğitim alan adaylar ise 125 soruya cevap aradı.

Aynı sınav dönemine ilişkin uygulamalı silah atış sınavları ise 5 Ekim 2017 Perşembe günü eğitim atışlarımızın da yapıldığı İSAV Atış Poligonunda gerçekleştirildi. Tüm şubelerimizde silahlı kategoride eğitim gören öğrencilerimiz poligona gelerek 5 adet mermi atışının yapıldığı atış sınavına katıldı.

Sınav sonuçlarının, sınavdan 2 hafta sonra açıklanması bekleniyor..

Sınav sonuçlarınızı, sonuçlar açıklandıktan sonra T.C Kimlik numaranızla öğrenebilirsiniz. Sonuçlar açıklandığında web sitemizde duyurulacaktır.

Sınav sonuçları açıklanan kursiyerlerimizden başarılı olanlar; sertifika teslim süreçleri, kimlik başvuru süreçleri ve işlemleri için web sitemizin duyurular sayfasındaki bilgileri takip ederek sertifikalarını şubelerinden teslim alabileceklerdir.

UYARI..! Sınavda başarısız olan kursiyerlerimizden yeni sınav hakkını kullanmak isteyenlerin ise en geç, sonuçların açıklandığı günden sonra 1 hafta içinde sınav harçlarını, kayıtlı oldukları şubelerimize ödemeleri gerekmektedir.

Sınavlara katılan tüm kursiyerimizin başarılı sonuçlar almasını temenni ederiz.