Duyurular

1 EKİM 2017 TARİHLİ SINAV GİRİŞ YERLERİ AÇIKLANDI !

1 Ekim 2017 Pazar günü yapılacak olan 72. Temel ve 48. Yenileme Sınavları için giriş yerleri açıklandı. Uygulamalı Silah Atış Sınavı ise 5 Ekim  2017 Perşembe günü yapılacak. Atış Sınavı, eğitim atışlarımızında yapıldığı İSAV Atış Poligonunda gerçekleştirilecek. Şubelerimize yönelik atış saatleri sosyal medya hesaplarımızda ilan edilmiştir.

Sınav Giriş Belgeleri hazırlandığında kursiyerlerimize mesaj yoluyla bilgilendirme yapılacaktır. Bilgilendirme mesajını alan kursiyerlerimiz bağlı bulundukları şubeye giderek sınav giriş belgelerini eğitim danışmanlarımızdan teslim alabilirler.

Tüm kursiyerlerimizin dikkatine!
Tüm kursiyerlerimiz, adlarına özel hazırlanmış onaylı “Sınav Giriş Belgeleri”ni, cep telefonlarına bilgilendirme mesajı geldikten sonra kayıtlı oldukları şubelere başvurarak eğitim danışmanlarımızdan teslim alabilirler.
Sınava girebilmek için Sınav Giriş Belgesi ve resmî kimlik belgelerinden herhangi biri (Nüfus Cüzdanı, Sürücü Belgesi, Pasaport ) mutlaka yanınızda olmalıdır.
Sınava gelirken;
- Yumuşak uçlu siyah kurşun kalem ve silginizi yanınızda bulundurunuz.
- Cep telefonu, telsiz, çağrı cihazı, fotoğraf makinesi, kamera vb. cihazlarla sınava girilemeyeceği için bu tür cihazları yanınıza almayınız.
 
- Sınavdan birkaç gün önce sınav yeri (sınava gireceğiniz okul adresi) hakkında araştırma yapıp, okulu ziyaret etmenizi tavsiye deriz.
- Sınav günü ise sınav saatinden 30 – 45 dakika önce sınav yerinde olmanızı tavsiye ederiz.
 
Silahlı Kursiyerlerin dikkatine!
Yazılı sınav ile uygulamalı silah atış sınavı faklı tarihlerde ve farklı yerlerde yapılmaktadır.
Sınav Giriş Belgelerinizde belirtilen adres ve tarihleri dikkatle inceleyip, doğru zamanda doğru sınav yerlerine gidiniz.

Önemli Not : "Sınav Giriş Belgeleri"nin basım süreci tamamlandığında kursiyerlerimize cep telefonu üzerinden bilgilendirme mesajları gönderilecektir. Bu mesajın gönderilmesi sonrasında şubelerimize başvurunuz.
Adaylar, eğitim gördükleri kurumdan onaylanmış fotoğraflı, imzalı ve mühürlü sınav giriş belgesini şahsen alıp nüfus cüzdanları ve ile birlikte sınava girebileceklerdir.  

Yukarıda belirtilen nitelikteki sınav giriş belgesi olmaksızın sınava girilemez.

Sınav giriş yerinizi öğrenmek için tıklayınız.

Önemli Uyarı : Sınav giriş yerinin belirtildiği "sınav giriş yerleri sorgulama ekranı"nda yer alan bilgiler, adaylar için yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Sınav Giriş Belgesi niteliği taşımaz.