Duyurular

14 Ağustos 2021 tarihinde uygulanan 93.Temel ve 69.Yenileme Eğitim sınav sonuçları EGM'nin resmi web sitesinde açıklandı. Sınav sonucunuzu öğrenmek için tıklayınız.

19 Aralık 2021 tarihli özel güvenlik sınavlarına yönelik kayıt süresi dolmak üzere ! Detaylar için tıklayınız.

Varan Güvenlik öğrencileri özel güvenlik sınavları öncesi hızlandırılmış tekrar derslerine katılıyor.

İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında bulunan şubelerimizde çalışabilecek ekip arkadaşları arıyoruz. Detaylar için tıklayınız.

Çağrı merkezimizle 7 gün 24 saat hizmetinizdeyiz. Detaylar için tıklayınız.

Kurumumuza kayıtlı öğrencilerimize bir mesajımız var. Detaylar için tıklayınız.

5 Nisan 2020 Tarihli Özel Güvenlik Sınavlarına Yönelik Hazırlık Dersleri Tüm Şubelerimizde Sona Erdi. Detaylar İçin Tıklayınız.

81. Temel Eğitim ve 57. Yenileme Eğitimi Sınavları, 21 Nisann 2019 Pazar günü yurt genelinde yapıldı. Detaylar için tıklayınız.

79.Temel ve 55.Yenileme sınavında başarılı olan öğrencilerimizin sertifikaları tüm şubelerimizde hazırlanmıştır. Detaylar için tıklayınız.

30 Eylül 2018 Pazar günü yapılacak olan 78. Temel ve 54. Yenileme Sınavlarına katılacak adayların sınav giriş yerleri açıklandı. Detaylar için tıklayınız.

Varan Güvenlik Sınav Komisyonunun hazırladığı 27 Ocak 2018 tarihli İstanbul Geneli Deneme Sınavına yönelik cevap anahtarı açıklandı. Detaylar için tıklayınız.

8 Nisan 2018 Tarihli Özel Güvenlik Sınavlarına Yönelik Hazırlık Dersleri Şirinevler Şubemizde Başladı. Detaylar İçin Tıklayınız.